Hirdetés
Kézi Eb: vereséggel zártak a magyarok
Végig volt esély egy szebb eredmény elérésére.

Kikaptak a fehér mezes magyarok (Fotó: MTI/Hegedüs Róbert)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 27-25-re kikapott a világbajnoki ezüstérmes Horvátországtól az Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó játéknapján, január 28-án, szerdán Malmőben.
Imre Bence hét, Ilic Zoran öt góllal, Palasics Kristóf három, Bartucz László hét védéssel zárt. A túloldalon a mezőny legjobbjának megválasztott Dominik Kuzmanovic nyolc lövést hárított.
A magyarok két győzelemmel, két döntetlennel és három vereséggel zárták a tornát. Céljukat, a legjobb nyolc közé kerülést nem teljesítették. Végső helyezésük este derül ki. Sikerükkel a horvátok - Izlandhoz hasonlóan - biztosították helyüket az elődöntőben, amelyről így a társházigazda svédek lemaradnak.
További híreink

Borsodban marad a korlátozás
Rendkívül magas a tűzkockázat.

A DVTK megtartja erősségét
Tíz játékosa már van a csapatnak.

Közpénz a sportban: nagyobb szigort ígérnek
A belügyminiszter négy csapatsportágképvielőivel egyeztetett.

Foci-vb: először adtak piros lapot a száj eltakarásáért
A futballtörténelem során először kapott ilyen vétségért piros lapot egy futballista.

Foci-vb: török könnyek
A törökök búcsúja nagy meglepetés.

Labdarúgó-vb: az első továbbjutó már megvan
A társházigazda második meccsét is megnyerte.

Miskolc polgármestere garanciákat vár a DVTK-tól
Tóth-Szántai József egyeztetést kezdeményezett a klubvezetőkkel.

Magyar dirigál az 1000. világbajnoki mérkőzésen
Újabb mérföldkő ez a 41 éves játékvezető karrierjében.

Rudabányácskáig 1400 kilométert bicikliznek
Kilenc nap alatt kell teljesíteni a távot.

Nyúlcipőt húztak a miskolciak
Diákok, tanárok, családok és amatőr futók egyaránt rajthoz álltak.

Messi mesterhármassal nyitott
Ezzel minden rekordot megdöntött.

Új kapitányt keresnek a kézilabda-válogatottnak
Így döntött az elnökség.

Új kapitányt keresnek a kézilabda-válogatottnak
Így döntött az elnökség.

Csalódás: nem kapott szabadkártyát a magyar válogatott
Lemaradtak a világbajnokságról.

Kézi-EB: megvannak a magyarok csoportellenfelei
Nagyváradon szerepelnek a mienk.

Felvállalta szerelmét a magyar és a spanyol kézis
Ez a téma foglalkoztatja most a román sajtót.

Évfordulót ünnepel a Diósgyőr
116 éves a DVTK.

A svédek a bírókkal sem tudták legyőzni a magyarokat
A magyar szurkolók csalást emlegetnek.

Kézilabda Európa-bajnokság: kikaptak a magyarok
Nagyon szoros küzdelemben maradtak alul.

Kézi-Eb: középdöntőben a magyarok
Két meccs, két győzelem.

Megdőlt az abszolút gólcsúcs a kézilabda Eb-n
Ennyi gól még nem született világeseményen.

Magabiztos magyar győzelem az Eb-rajton
A lengyelek legyőzésével kezdett a válogatott.

A nők után most a magyar férfiakon a sor
A decemberi női világbajnokság után, januárban Eb-t rendeznek a férfiaknak.

Kézilabda-Eb: nyolc közé jutnának a magyarok
Az elődöntő maga a csoda lenne.

Magyar Péter kormányfő az új köztársasági elnökről
Az sem lenne baj, ha az új államfő kormánytag lenne - mondta.

Frontális karambol Sátoraljaújhely és Sárospatak között
Mentők, tűzoltók a helyszínen.
Gazdaság

Egynapos bezárással tiltakoznak a kisbenzinkutak
A Fidesz-kormány támogatási programot hozott létre, amit a jogutód Tisza-kormány most nem akar végrehajtani - írják.

Tízmilliókból építenek rekortánpályát Körömben
Kiválasztották a kivitelezőt.

Az éves hiánycél 90 százalékon – közölte a Pénzügyminisztérium
Az általános forgalmi adóból származó bevétel 55,4 milliárd forinttal maradt el az előző év azonos időszakitól.

Kármán: elkötelezett hazánk az euró bevezetése mellett
A kamatstop jelenlegi formájában októberig marad - közölte.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés

A melegek örökbefogadása a parlamenti téma
Toroczkai ellene, Magyar mellette.
Hirdetés


















